Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
24 beers. Seriously good beer. 🍻 Discover our 2026 Advent Calendars NOW and SAVE 10% with our EARLY BIRD offer! 🎄✨
Skip product gallery

Wird oft zusammen gekauft

New
4.26

Sudden Death - Submerged

Stout - Imperial / Double
€10.49*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€23.84/1 Liter)
New
3.97

Sudden Death - The Sect

IPA - Double New England / Hazy
€8.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€20.43/1 Liter)
New
4.26

Sudden Death - Murder Mime

Sour - Pastry
€9.49*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€21.57/1 Liter)
New
4.2

Sudden Death - Ghoul Gallery

IPA - New England / Hazy
€6.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€15.89/1 Liter)
New
3.59

Sudden Death - Let's Fest!

Pilsner - German
€5.49*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€12.48/1 Liter)
New
4.21

Vault City - You Won't Believe It's Not Crumble! (Sudden Death Collab)

Sour - Pastry
€10.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€24.98/1 Liter)
4.16

Sudden Death - LV-426

IPA - Double New England / Hazy
€7.89*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€17.93/1 Liter)
4.25

Sudden Death - Fabulous Fruits of Doom - Doom03

Sour - Pastry
€9.29*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€21.11/1 Liter)
4.06

Sudden Death - Forest Folly

IPA - Double New England / Hazy
€7.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€18.16/1 Liter)
3.93

Sudden Death - Meister Cheese

IPA - New England / Hazy
€6.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€15.89/1 Liter)
3.98

Sudden Death - Urban Chic

IPA - New England / Hazy
€6.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€15.89/1 Liter)
3.94

Sudden Death - Freakazoid

IPA - West Coast
€6.99*
EINWEG
plus €0.25 deposit
* plus €0.25 deposit | Content: 0.44 Liter (€15.89/1 Liter)